Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz bitpork #49957 üzenetére

    pannon-nal mi a gond? csak mert most az vágott bele a fejlesztésekbe ... és nekik van a legjobb áruk is ...

  • Rick4

    félisten

    válasz bitpork #49957 üzenetére

    Egy helyben állsz vele? Én sokfelé használom, két város között jellezően a GPRS a menő náluk, pedig az annyira lassú, hogy két weboldal egyszerre már nem tud betölteni. :D
    A minap kaptam is egy sms-t, hogy szupersebességgel netezhetek 2 hónapig 1350Ft-ért. Így ahogy írom. Na, visszaküldtem, legyen, meséljenek róla, bár sejtettem, a szöüveg és a valóság messze van egymástól. Felhívtak 2 nap múlva, hogy akkor engem milyen net érdekelne. Mondom először is tisztázzuk, mi a szupersebesség: Hát, max 7.2Mbit. Mondom ez hol szuper? A pannon 42-nél jár, és valamennyi csak igaz belőle ha ezt le merték írni. Akkor beszéljünk róla, hogy hogy jön ki a két hónap árban? Havi 1350Ft. De mondom a szöveg még csak nem is félreérthető, 2 hónapig 1350Ft. Ez is egy átverés. És mondom én rengeteg helyen használom, kisebb városok szélén már GPRS, M5-ös nagy részén GPRS, M1-es M7-es nagy részén GPRS. Ezt készülök épp leváltani, mert mindenki elhúzott a netszolgáltatás mellett. aztán 2 nap múlva felhívott még egyszer egy hölgy, aki hogy hogy nem, ugyanerről beszélt velem, neki is elmondtam ugyanezt, majd hozzátettem, aki kitalálta a digitális kánaán szöveget, az egy hülye volt.

    Mikor még az Erővarázsló- féle invitel- pannon netem volt, nekem teljesen jól működött, az EDGE alatt nem is ment, ott meg a 10 sec/ oldalbetöltés totál elfogadható menet közben két tanyaközpont között. Abból kiindulva én megint azt választanám.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Aktív témák