Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vallas

    őstag

    válasz Rover623 #4829 üzenetére

    Hi!

    azt hiszem ezt embere válogatja, én is egy nagy cégnél dolgozok, és egy helyre szoktam vinni a beszerzést, ez még előttem alakult ki , de érdekes módon egem elhívnak az adott cég dolgozói, ha valami kis összejövetel van,nem úgy mint előttem, mert az elődöm úgy kezdte, hogy ennyi a hasznotok, ezt levásárlom+++, én meg próbálom normálisan kezelni a dolgot, múltkor 2 misiért rendeltünk, megkérdezték mi kéne, azt mondtam egy 2 gigás mp3, mert arra volt szükség ez volt 15-20k ez beelfért, de év végére egy 3-mas gépcsere összejött

    saját->céges->mérnök-> saját és így ingyen lett az új konfig szóval én szerintem jól jártam ,és nekem többet ér hogy szólnak, ha sörözni kell menni mint, ha két gépem lenne otthon

    amit akartam mondani, hogy szerintem többet ér egy hosszú távú kevesebbet kapok , de jóban vagyunk hozzáállás, mint egy egyszer szakítunk, de utána utálnak hozzáállás, és ezt mind cég, mind saját véleményből mondom.

    a dolg persze a nagyvárosokba, ahol nagyobb a konkurencia erősebb.... ezt aláírom...

    .............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

Új hozzászólás Aktív témák