Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hequila

    őstag

    Adott egy gép:

    AMD 3800+, 1.5GB RAM, valami SATA1 HDD. Leesett a gép, behozta a tulaj, hogy javítsuk meg.
    Ma lett kész, szóltam a tulajnak, hogy jöhet érte. Jött is, bekapcsolom, mutatom neki, hogy működik.

    Párbeszéd:
    - Nem lehetne kikapcsolni egy kicsit a lassító programot?
    - ???
    - Hát mert mondták, hogy az káros a gépnek, ha gyorsan dobálja be az eblakokat, ezért szoktak rá telepíteni ilyen lassító programot, ami lassít rajta egy kicsit.
    - Hát én ilyenről nem tudok...

    ati012 kartárssal érveltünk egymásnak a mordoriak kiszolgálásával kapcsolatban. Egy újabb érv szól ellene:
    Január 17.-én vittek el egy gépet, ma hozták vissza, hogy nem indul. Újabb Fujitsu gép révén furcsálltam a meghibásodást, így már hozzá is kezdtem. Rövid diagnosztika után kiderült, hogy a táp nem működik. Akkor nézzünk bele.

    Egy entomológus megírhatná, hogy milyen példánnyal állunk szemben, hogy telefonba pontosat tudjak mondani a tulajnak, hogy mit dugjon fel a seggébe.
    Persze a kis dög rokonai szerteszét szaladtak az üzletben, amennyit tudtam likvidáltam, de nem mindet.

    Igen, ez a néhány bejegyzés csak egy újabb átlagos, pénteki nap volt.

    ''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Új hozzászólás Aktív témák