Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Úgy néz ki, mégis fából lessz a szentem.

    Tegnap este megszállt az ihlet ;] , és terveztem egy új házat... Még csak rajzon létezik, (és anyagi helyzetemet figyelembe véve ez így is marad még legalább fél évig, de inkább másfélig) :O , de ha elkészül méltó helye lessz a modding múzeumban. :R

    Szívesen adnám neki a Pokoli Torony neved, de az már foglalt, és még úgyis van ídőm, hogy nevet adjak neki!!!

    Nem akarok sok adatot megadni, vagy túlzottan utalni a formájára, nehogy valakinek aki jobb anyagi helyzetben van megelőzzön, de úgy érzem, itt ettől nem kell tartanom (de ha mégis, akkor legyen olyan szíves szóljon előtte, hogy tudjak ról!! Nem azért, hogyleszidjam, csak tudni szeretném... ;) )

    Az alap koncepciót, miszerint egy akkora házat építek, amibe a macskám is el tudna bújni elvetettem, így az első tervben megadott méretek (40x70x70) radikélisan megváltoztak. Most a cél nem a méret volt, hanem minnél kisebb helyet foglaljon el a lakésból...

    Nem is lett mélyebb, vagy hosszabb -ahogy tetszik- csak pár centivel mint az alaplap (az egyszerűség kedvéért kerekítettem). Hogy igazán stabil legyen, -és még egyszerűbb- a szélességét is ennyinek adtam meg (30x30). A kulcs a magasság, hisz ahhoz hogy ily mértékben csökkenjen a szélesség ill. a mélység az eredeti tartalom megtartásával radikális magasságnövelés szükséges!! Így a magasság 110cm-nál állt meg. DE!!

    Ekkor még nem számoltam a falvastagságokkal, ami azt jelentette, hogy a belső tér az előbb említett 30x30x110cm a belső tér mérete!!

    Némi számolás után megvan a várható teljes méret: 35x35x120 de lehet, hogy 40x40 lessz a vége. Szerintem még ez is elég jó, és akkor még nem is beszéltem a külalakról!!

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák