Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C0RVUS

    tag

    válasz 5-ös kezelő #152690 üzenetére

    Hát igen, a mutatók :B . Bár gombnyomás előtt egy ideig sajnálkoztam, hogy nem az előző verzió a hosszában osztott kismutatóval. Azt szofisztikáltabbnak gondolom (nomeg arra véletlenül sem lehet ráfogni, hogy a BP Bathyscaphe-ről "lopott fejlesztés" :) ), de aztán meggyőztem magam, hogy ehhez a számlaphoz pont, hogy túl szofisztikált lenne. Emiatt végigtúrtam a "spare parts" szekciót, hátha van külön, de sem az, sem ez nincs készleten. Előbbi nyilván elfogyott, és már nem gyártsák, utóbbit meg mostanában minden SE-re fölteszik, úgyhogy gondolom nekik is kell.
    Viszont fekete dátumtárcsa az kapható!
    A postaköltség kemény 6 tallér, amit nem is értek, mivel tavaly még 14 volt. Mondjuk a 109$ miatt kicsit szívtam a fogamat (ennyi pízt egy szar ruszki krumpliért?! :DDD ), viszont olyan szépen összepakolták szinte egy az egyben azt, amit személy szerint gondolnék a tökéletes vosztokamfíbiáról (a legkomolyabb számlap, a legkevesebb fölös anyagot tartamazó toktípus, jól "kitömött" mutatók, állítólag a standardnál jobb világítóssal...), hogy könnyen meggyőztem magamat róla, hogy ennyiért sem fölösleges nekem ez a másik mellé :U . (Talán nem teljesen elhanyagolható szempont, hogy ráadásul az ára miatt kötődik a hadirepüléshez: Bf 109 ugyebár :DDD .)

    Íbéjes eladók közül Zenitar-ról rebesgetik, hogy úgymond közvetlenül a gyártótól szerez be, de hát az - meg az összes többi íbéjes - határozottan drágább, mint a Meranom, úgyhogy nem értem a felár-kérdést. Nagyon vágyott kifutott típusok esetében lehet indokolt tőlük vásárolni, természetesen mindjárt rászámolva egy szervizt is, mivel nem hiszem, hogy olajcseréznék a több éve raktáron lévő cuccaikat. Meg hát vannak ott ilyen franken-témák is, viszont, mint kiderült, Meranomnál is bármit összeraknak külön kérésre a készleten lévő cumókból.

Új hozzászólás Aktív témák