Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Cunaja #67024 üzenetére

    Jó, de a zsugor vizeket lehet egymása pakolni, viszont a gyümölcsökkel, zöldségekkel és mindenféle mással tele lévő szatyrokat nem.

    Amúgy a Cross sem olyan húde világbajnok ám csomagtérben. Persze bevásárlásokra bőven jó, kb mindegy hogy dobálom bele, marad hely.
    De amúgy csalóka. A szedán IS után első ránézésre azt mondtam, hogy hú mekkora a csomagtartója. Aztán mégsem, mert látványra igaz, hogy nagynak tűnik a magasság miatt, de hosszra meg rövidebb, mint a szedánnak a csomagtartója. IS 400 liter, Cross 430. És igaz, hogy felfelé sokkal nagyobb a tér a Crossban, de ha nem veszi ki az ember a kalaptartót, akkor limitált a magasság. És én sem szeretem kivenni a kalaptartót, hogy minden csomag ott éktelenkedjen plafonig pakolva.
    Kétszintes a csomagtartója akkor ha mankókereket raksz be. Ha teljes értékű kerék a pótkerék, akkor bukik a két szint. Amennyiben kiszeded a felső polcot, akkor jó 10-15 cm-el mélységet lehet nyerni. De én nem szedem ki, mert ott vannak a szerszámok, vontatókötél, EÜ doboz, kompresszor, meg mindenféle, amire sosincs szükség, de ha egyszer mégis, akkor nagyon kell.

    Családnak nyaralásra (kivéve ha nem csak pár napos) szerintem a Cross csomagtartója is kevés. Ezért is látni sok nyaraló Crossán tetőboxot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák