Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz Peat;) #208 üzenetére

    Teljesen igazad van, most viszont ha megnézzük xarrá adóztatnak minket eleve fizuból levon egy rakást, plussz ÁFA plussz ilyen adó olyan adó ilyen megszorítás olyan megszorítás 1,5szeresére emelte a eü biztosítást és még e mellett fizetni is kell az orvosnak plusszba.
    Nevetséges ami most Magyarországon folyik.
    Voltam Brüsszelben 1hónapot még a 2hetes semmilyen tanfolyamomra is lehetett mindenhol kedvezményes 50% jegyet bérletet venni és nézzük meg most mit is csinálnak nálunk reform néven!
    A Sulinet azért volt jó mert az informatika terén igencsak sínylődő országunk valamennyire fel tudott zárkózni a többi nyugati szomszédhoz meghát a kurva sok adóból láttunk legalább valami kézzel fogható dolgot.
    Olyan iszonyatos szegénységbe sodorják mosolyogva a középréteg alján kapaszkodó embereket ami a magyar társadalom kb 2harmada, hogy nem is tudom mi lesz 2008-2009-re.

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

  • skorBooT

    tag

    válasz Peat;) #208 üzenetére

    Tudom ,hogy teljesen mind1 kinek mennyi gépe volt. Pont arra akartam rávilágítani,hogy azok vették leginkább igénybe akiknek magas volt a jövedelme. /Ebből következik feltehetően volt már otthon másik gép is./ Mivel adó jóváírás formájában létezett a támogatás,tehát akinek kicsi volt a jövedelme bxxxhatta, nem tudta megelőlegezni a gép vagy alkatrész árát. Vili?

    A forgalom növelését úgy értettem, hogy mivel támogatták a gép vásárlást ,nyílván meghúzta a piac forgalmát, és a sulinetes /ugyanaz a cucc/ drágább volt mint a normál nem sulinetes.Vajon miért? A nagykereskedők biztos nem jártak szarul.
    A nagykerek meg pályázat útján kaptak engedélyt a sulinetes akcióra. Én ennek kapcsán írtam hogy lobbi is lehetett a háttérben. Ki tudja?

    Nyilván nem a sulinetet igénybe vevők loptak adó forintokat. Mint pl a szüleim.

    Mielőtt kritizálsz lécci értelmezd amit írtam ,nyilván nem írtam le minden részletet, mert azokat evidensnek gondoltam.



Új hozzászólás Aktív témák