Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok! Bocsi ha kicsit noob a köv. kérdésem. :U :)
    Nekem a Steam fel van telepítve a C: partícióra, ott van pár közepesen méretes játék, főleg VR tartalmak.
    Ezenkívül még két partícióra is vannak feltelepítve a játékok egyéni telepítési helynek megadva, azok már nagy méretűek is. Összesen nem kevés játék van felrakva.
    Hamarosan Windows újratelepítést tervezek, pontosabban Win7-ről Win10-re állok át és ugye csak a C:-t formázom le, az eddig is C:-n lévő tartalmakat letöltöm majd újra, de a másik két partíción lévőket nem akarom letölteni. Kérdés: rá tudom venni a Steamet a -friss újratelepítés követően- az egyéni telepítési helyek újrafelvételével, újra úgy észlelje a játékokat mintha mi sem történt volna?
    Működik ez a megoldás? A biztonság kedvéért futtassak egy fájlellenőrzést is? Mi lesz amikor friss rendszeren indítom el azokat a játékokat, a Steam érzékeli hogy hiányoznak újra a függőségek, (DirectX, MS Framework, MS Visual C++) és akkor újra telepíti ezeket?
    Köszi a válaszokat. :)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz FollowTheORI #98250 üzenetére

    Eszembe jutottak a workshop letöltések is, ezeket ahogy nézem azok az alapértelmezett könyvtárba mennek, és vannak a játékállás mentések is. (Csak azt nem tudom hogy a steam játékok közül, van e olyan ami inkább a rendszer AppData mappájába ment, minthogy a Steam könyvtárba.)
    Láttam hogy 34 GB-ból csak 28 GB a common könyvtár, szóval ki fogom másolni a komplett könyvtárat egy külső winchesterre.
    :)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Egy gyors kérdés:
    Vki áthelyezett már hogy workshop támogatású játékot egy másik partícióra, a tulajdonságok-->helyi fájlok-->Telepítési mappa áthelyezése" funkció használatával? Átmásolja a .../Steamapps/workshop mappában az adott játékkóddal elnevezett mappában lévő tartalmakat is simán?
    Hnap érkezik az M.2-ős ssd a gépembe és a Transport Fever-t akarom átmásolni oda (Egy eddig is logikai partícióra rakott játékot, a steam a C: meghajtón van). Abbam rengeteg workshop-os mod és a hiv. oldalról leszedett mod van.
    Választ előre is köszi. :)

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!
    A steam-en az elmentett kártyával való vásárlásnál, mivel észrevettem hogy mostanában nem kéri a CVV háromjegyű kódot... Pedig úgy emlékszem hogy kb. 1-1.5 éve és azelőtt minden vásárlásnál az szerződés elfogadás mellett be kellett írni a CVV-t is. Manapság meg csak kosárba rak, 'magamnak vásárolok' és pipa be és 'vásárlás' gomb után máris véglegesítve van a vétel.
    Én szeretném ezt visszaállítani a CVV kód kérést. (baleset, vagy egy csúnya trollkodás megelőzése érdekében)
    Vagy vmi PIN kód bekérését, valami ilyesmi.
    Van mód erre?
    Köszi

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Egy zárt bétában veszek részt éppen.
    Ugyebár szeretném bug-okat a megadott zárt csoportban közzétenni, altémánként, ezt értem. De azt nem hogy szúrhatok be képet (képernyőmentés a Steam képernyőelkapó funkciójával) a bugról a steam fórumba? Linkként vagy képelőnézet alapján. Mivel NDA-nak megfelelően nem tölthetek fel public-ra képet. Azt nem tudom hogy ha rejtettként töltöm fel a felhőbe, akkor azt linkként sem láthatja senki, még a zárt csopiból sem?
    Mi a legegyszerűbb járható út? (Próbáltam a google-t, nem volt valami jó barát)

    Köszi!

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok! Kérdéseim vannak:
    Van egy barátom, akinek kb. 5 hónapja van Steam fiókja és használja Steamet és kezdésként ajándékoztam neki MORDHAU-t és azzal is játszik.
    Kérdés viszont hogy mi van nála a közönségi résszel a steamben? mert ugye az újaknak alapból csak akkor ad hozzáférést, ha már vásárolt legalább 5 EUR értékben s ekkor 7 nap után használhatja, viszont neki nincs bankkártyája, ezért van hogy én vettem neki és linkkes meghívás alapján lett online barátom Steamen.
    Viszont érdekes módon mitől van hogy én azt látom hogy 5 hónapja volt utoljára online? :F (Ami nem igaz, mert látom a statisztikát hogy mikor játszott és együtt tudunk játszani MORDHAU-val dedikált szerveren.) Valami hiányzik nála, elállítódott? Mert az első hetekben még rendesen mutatta a státuszát nekem.
    És ha még valóban nincs nála feloldva a közönség funkció, hogy segíthetek ebben? Az jó megoldás hogy küldök neki egy 5EUR-s wallet kártyát és azzal vesz valamit (pontosan 5-ért)?
    Köszönöm a válaszokat!

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz Segal #104776 üzenetére

    Köszönöm! Rákérdezem majd ezt. :R

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák