Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    Sziasztok! :R

    Elnézést kérek ha kicsit hosszú lesz, de már nem tudom mit tegyek! :(((

    GRID Autosporttal kapcsolatbe lenne problémám! esetleg ha valaki tud segíteni pls. ne habozzon! :N

    +jött a game!
    Gondoltam feltelepítem oszt jóvan! Hát nem!
    A Steam-et addig érdekelte a lemez, amíg be nem írtam a kódot! 6GB-ot letöltött a 7,7-ből, onnantól ugyanúgy Steam-ről tölti le, mintha ott vettem volna! Nem értem! Akkor mi a reteknek a lemez???

    Azóta 1 - 1,5 kb-tal szöszmötöl! Azt írja, h kb. 27 nap és lejön! :F WTF??? :F

    Azt az egyet valahogy nem vagyok képes megérteni, ha egyszer ott a lemez, miért nem telepíti fel onnan, függetlenül attól, h Steam-es a játék!? :N :F

    Kaptam 1 tippet: Megint csak azt tudom mondani, hogy te rontottad el.... ki lehet választani, hogy online telepítést vagy offline telepítést kérsz...

    Na mondom ezen ne múljon! +próbáltam, a végeredmény:

    ....és ugyanott tartok +int csak! :(((

    Azóta már töröltem, új helyre tettem a Steam-et, de minden ugyanaz!

    Még mindg 6GB-nál áll (közbe 3 nap alatt már (!!!) 6,1GB lett belőle ;] ), automatikus frissítés,naprakészen tartás, magas prioritás, háttérben letöltés,, ilyesmi be van állítva! Ha neki is kezd, akkor ilyen 1 - 1,5KB/s-mal szöszmötöl és 27 napot ír!

    Pont ez a baj, h nem tölti, csak szarakodik! :(((

    Röviden (hosszan) a történet ennyi! :((( Már ott tartok, h összetöröm a lemezt és kukázom ezt az egész...........! Na 11111111! Esetleg ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném! Akár így, akár úgy de THX all! :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz Csapoati #67172 üzenetére

    (#67173) wjbhbdux válasza Syrius XIX (#67171) üzenetére: Nem ajánlotta fel! 5let volt valakitől, h indítsam OFFLINE módban a Steam-et és akkor felrakja lemezről! Régi változat a lemezen, a megjelenés napján? :F LoL! :Y

    (#67174) cyberwarfare válasza Syrius XIX (#67171) üzenetére: Már váltottam, eredmény ugyanaz (Ausztriát állítottam be próbaképpen, de semmi változás), steam-en belül nincs korlátozva, a beállítás ilyen:

    A netsebesség pedig ilyen (router: 3PC + 1 XBOX 360 + Wi-fi):

    (#67217) SenorGrande válasza Syrius XIX (#67171) üzenetére: Most jutottam idáig, +próbálom aztán referálok a végeredményről! ;)

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz SenorGrande #67217 üzenetére

    Ez bejött, a very big THX! :C

    Hogy tudnám ezt +köszönni neked? :F

    ~2 perc volt az előző törlése, 4-5 perc az egész feltelepítése és valami 19MB-os frissítést töltött még le a Steam! Kész! :K Bakker, ha ezt hamarabb tudom, nyerek ~5 napot! :((( Na 11111111, thx! ;)

    :R

    [ Módosította: BomiBoogie ]

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák