Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz FehérHolló #16595 üzenetére

    Szerintem nem olyan kevés. Én 46 achie teljesítésével 3-4 drága játékot is nyertem.

    ***

  • BandiHUN

    veterán

    válasz FehérHolló #16595 üzenetére

    Én jobbnak tartottam volna,ha mondjuk a fele acsi legalább olyan lenne,hogy átlagos normál gémek kellenének(mondjuk amik épp akciósak),DE a hozzájuk való DLC-t lehetne megnyerni...
    Régebbi játékoknál úgyis filléres dolog a DLC,és ezzel konkrétan lenne az embernek nyeremény az adott feladatokért.Mondjuk lett volna 3ilyen +3 mint a mostani,indie vagy ingyenes vagy filléres gémben acsi szénért,kuponért.
    Mindenki jobban járt volna...A vásárlók azzal,hogy akár régebbi,de áhított gémben teljesítve+esetleg még akkor vásárolva hozzájuthatnának komplett,a Steam meg azért,mert az olcsó gémet legalább megveszik,és ígyis sok gémhez 1-2€ az akciós DLC-k,és szerintem ígyse veszi meg sok ember komplett...
    Egyébként tényleg aránytalanok az acsik,a TF2-est például csak az nem szerzi meg talán,aki nem akarja,ha játszik,vannak ezek a horrorok,mint ez vagy akár a space chem,de a renegade Ops-on is kell azért ha mást nem,időben sokat tökölni,és van a normálisabb,mint pl.a Serious 3-as,ami végülis megvan 5 perc alatt,és akinek megvan,annak amúgyis szemet szúrt a nem odaillő "karácsonyfa",én is grafikai hibának néztem,mert jó béna :D
    Mondjuk én gonosz vagyok,kismillió embernek van CoD,stb.gém is meg,sokan vesznek is,én nem értem,miért indie f...ságokban kell acsit vadászni sok esetben.Sorry a kedvelőktől,de én ki nem adok még 1-2€-t sem a játékért semmire,ami porfogó lesz aztán,főleg nem hülye szénért(14 szenem van eddig...)...Nem az,hogy ne legyen ilyen,DE igenis TÖBB sikerjáték is kéne... :( Tök hihetetlen,hogy más meg,akinek ideje van,az 50€-ból megveszi az összes gémet egy accra és kitol mindent(gondolom remek példa volt erre egy korábbi akció,amiért mindent teljesítve olyan TF2 sapkát kapott az ember,ami aztán utólag és most is többszáz $-ért!cserél gazdát...)Vicces,hogy az embernek ott egy 1500+$ értékű acc,és az acsik 10%-át tudja megcsinálni,mert sorry,nem gyűjtök "szemetet"... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák