Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz BalaNce87 #1208 üzenetére

    Nem, épp hogy nem vettem vakon semmit.* Mindennek utána néztem, sokat pedig előtte virágboltban ki is próbáltam. Ettől független hosszabb távon nem kötöttek le, vagy csak szimplán csalódtam vásárlás után. Szegény Space Rangers-t is hogy istenítették sok helyen, de nekem annyira nem jött be, hogy még.

    *Ez nem teljesen igaz, a nyári Soldiers: Heroes of World War II, Commandos Pack, Chrome + Chrome: Specforce, Clive Barker's Jericho (ROW) vétel tényleg impulse buy volt az áruk miatt, de a Commandos annyira agyon van dicsérve, hogy gondoltam csak nem járok vele rosszul(rosszul gondoltam :U ), a Soldiers-el nincs semmi probléma a Vista patch hiányán felül, egyedül a maradék kettőre nincs mentségem. :)

    jer1cho: Miért ne? :P Más pedig a Trine és a Torchlight miatt venné a fejem, vagy a Left 4 Dead és a Total War-ok miatt. Egyszerűen nem köt le úgy, mint egy Dawn of War meccs, vagy egy fél város leamortizálása a Red Faction: Guerillában. :))

    KubanitoS: Október vége felé még a CDGalaxis webshopban volt 4000-ért fémdobozos Crysis alapjáték, és ekkor még lehetett kb 5-6000-ért eredeti kiadású Maximum Editiont venni. Ha a doboz miatt nem is érte meg a háromszoros árat a gold, de a fémdobozos sima Crysist azért kicsit sajnálom. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák