Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shaddy1027

    tag

    válasz De4d #95012 üzenetére

    Idle master azért rosszabb mert minden egyes alkalommal be kell írni felhasználó nevet jelszót, amit egy folyamatként futtat a háttérben, és hiába zárod be a programot a folyamat néha ott marad. Majd elindítod a játékot és nagyon hamar érzékeli a rendszer, hogy valami nem oké nálad ezért kirak a játékból figyelmeztetéssel. CSGO-s fórumos linken látod mennyi idő megcsinálni, hogy minden jó legyen újra.
    Ezzel szemben az ASF mondok egy példát beírtam a steam felhasználót jelszót + telefonos kódot és 3-4 nap után is(még ha kikapcsolom estére a gépet), és másnap elindítom a programot folytatja magától akár több accounton is a farmolást. Utána VAC védelmes játékkal akarok játszani kikapcsolom majd játszom nyugodtan.
    100% tudom állítani ennél, hogy semmi problémád nem lesz belőle ha futtatod.
    Idle Masternél ezt már nem tudom garantálni mert nem használom az ominózus eset óta. Ezért is próbálom itt is felhívni a figyelmeteket.

    [ Szerkesztve ]

    "Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

Új hozzászólás Aktív témák