Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ObamaHD

    csendes tag

    Hello, adódott egy problémám. kb. 2 órája steamen elakartam indítani egy játékot, elindult aztán kidobott és kiírta ,hogy this game is currently unavailable vagy valami hasonlót, mondom oké, akartam más gémet kipróbálni, ugyan ez, gondoltam nyomok neki egy steam restartot, ez is megvolt. Ekkor jött a gond, mire ujra be akartam lépni steambe a steam exe nem indult el, hanem errort írt, azt írta hogy töröljem le majd rakjam újra. A törlés sem akart sikerülni, kb 10percig azt írta hogy a várakozási idő 3másodperc. Ekkor nyomtam a gépnek egy restartot, már a steam nemvolt rajta. Lehuztam ujra a steamet az officiális weboldalról, ekkor a be installálás sem ment, ismét lefagyott. Ujra egy gép restart volt a következménye. Mire restartoltam a steam már fent volt. Már itt nemértettem mi a fene ez, mivel soha se volt még ilyen. Mondom szerencsére már megy, így hát megörültem és bejelentkeztem, ekkor kérte a steam guard kódot, amit állítólag elküldőtt az email címemre, de nem kaptam meg, 20perc után megkaptam az első kódot 10percre rá ujra ugyan azt a kódot és így folytatódott különbözö időnként. 5x kaptam meg ugyan azt a kódot. Most van mégegy féle kód azt eddig 2x. 3fajta gépről próbáltam bejelentkezni, egyiken se ment. Valakivel volt már hasonló? nincs kedvem supportnak írni, mivel az több napig is eltarthat.

    http://steamcommunity.com/id/obamahd, PSN:OHD86

Új hozzászólás Aktív témák