Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    Fejlemény a kiherélt német FEAR Complete-om és Fallout 3 GOTY-mmal kapcsolatban (emlékeztetőül: hugim épp kinn dolgozik németben és átgiftelte nekem ezt a két pakkot mert épp nem voltam gép előtt és hát jó kis cenzúrázott low violence verziókat kaptam, ráadásul a Fallout 3 _CSAK_ német nyelvű): írtam a supportnak, hogy ha tudják legyenek kedvesek kicserélni az én régióm változatára, mert ez így elég szerencsétlen helyzet...

    A válasz most érkezett meg:
    "Thank you for contacting Steam Support.

    Unfortunately, we are unable to modify these subscriptions in the way that you are requesting. I have converted both games into gifts that you can send to another user or trade for an appropritae version of the game.

    Please let us know if you encounter any further difficulty - we will be happy to assist you."

    Szóval átrakta az inventory-mba, de a lényeg: vehetem meg újra, mert ezt eltrade-elni a sima változatokra nem fogom tudni, az fix. :W

    [ Szerkesztve ]

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák