Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz BeLucZ #35141 üzenetére

    Azt hiszem, félreértettél :) A probléma nem azzal van, hogy kikapok, mert 50%ban persze így is hozzuk a meccseket, a gondom az, hogy úgy kapok ki, hogy az ally nem csinál semmit:D És ez frusztrál. Mármint ez elveszi a funságát a fungamenek. (amikor egyszerre 2en vagy 3an jönnek ellened, a társad pedig hoz 10 darab marine-t a végjátékban medivac nélkül, akkor egy pillanatra felnevet az ember, de utána rögtön mehet a GG és a surrender).

    Yepp, a match making rendszerben bíztam, de azt hiszem, hiába:D legközelebb majd keresek más elfoglaltságot éjfél után:D

    Azért teamezek, mert nekem is élvezetesebb, ha csinálsz egy hibát, nem biztos hogy elbukod miatta. Meg tényleg vannak vicces játékok:D Múltkor mass marine, ultra, stalker meg talán void ellen kaptunk ki, na az pl elég fun volt:D

    más: most rákattantam day9 YT csatornájára, és ez az ember zseniális:D Elég intelligens, jó a humora, és naaagyon keni vágja a játékot (ismeri pontosan a buildeket, előre megmondja, hogy miért fognak veszteni, nagyon tanulságos nézni a sima commentarykat is, a newbie tuesdayről, funday monday és egyebekről nem is beszélve:D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák