Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz Lokids #34900 üzenetére

    hát ha láttad volna a meccset, fognád a hasad a röhögéstől, a BBQ-ékat ugy akarták berusholni, hogy a rámpa elé raktak egy planetaryt, meg pár roachot odavittek, BBQ csinált egy bansheet és fogták a dolgot, én meg simán besétáltam a dtkkel és lekaszaboltam a szedőit, bbq meg bedroppolt egy rakás marinet, sima volt a meccs, amikor megláttam ezt a planetarys dolgot, már nem vettem komolyan annyira az ellent

    mér lenne rossz ötlet? detektorra nem nagyon ügyelnek rushnál és már ezzel önmagában lehet fogni, de ez nagyon helyzetfüggő, tehát igy tök felesleges erről vitatkozni, mindenki játszon úgy, ahogy jól esik :) meghallgatom a tanácsot, de ettől még nem fogok mindig mindenben egyet érteni, én máshogy láttam a meccset és kész, a végeredmény a lényeg az meg win volt, innentől kezdve kár ezen vitatkozni

    [ Szerkesztve ]

  • oxox

    addikt

    válasz Lokids #34900 üzenetére

    Egyszerű a magyarázat...4v4-et játszottunk....bbq-ék fogták a feléjük irányulót rusht....én meg fogtam a cannon rush-t ami felénk (ill. Belucz-ra ment) irányult....nem sokon múlt, mert lent már kész voltak a cannonok, mikor a fent lévő probe-t leszedtem (visiont adott volna), ill. azon, hogy senki nem segítette a cannon rushert, és a probe-okat nem hagytam később feljönni...

    Tényleg nem zavar ha valaki váratlan technikára megy,...bbq pl. banshee-t is használt a másik helyen a rush ellen....de ha közösen játszunk, akkor ez a csinálom amit csinálok, sz.rok a többiekre hozzáállás nem tetszik. Az emlitett DPetivel, is azért nyaldossuk a master alját, mert együtt hatásosak vagyunk (egyre hatásosabbak), de ha Ő is mass marint csinálna a colok ellen biztos ideges lennék.... :B

    4v4 amúgy is elég kaotikus....de a megoldást elmondta...nem játszunk egymással, ennyi....régen ugyanezt játsztotta...akkor mindenre mass stalker volt a megoldás.
    Amúgy jó arc/emberileg normális, csak nem hallgat a játékban senkire, ill. rám egész biztosan nem :DDD .....nem állítom, hogy könnyű velem játszani (korábban írtam is, hogy Petinek hálás is vagyok, hogy nehezebb pillanataimban sem küld el a pi.sába). Azt, hogy meg nem ért velem egyet a logikus dolgokat nem változtatja meg...akinek befullad a cannonja azoknak a 99% tesz a bejárathoz cannont, ergo dt-vel besétálni szinte esélytelen (de aztán még arról is győzködött, hogy nem is ott volt a forge..... :U ...), ill. ha rusholnak, akkor nem biztos, hogy nyerő ötlet nulla unittal elkezdeni techkelni (szarni a csapattársra, csapattársakra)

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák