Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Efanatica #16554 üzenetére

    Nálam a 4.-5. kezdett és legalább 40. szintig fölhúzott karakter után kezdett a main-nel jönni az "eredmény". De akkor még 230-240 volt a Zen...
    Megvettem akciósan a BC-pakkot (másodjára, mer' elsőre a friss Alita-csomag elcsábított: hiába, akkor még nem fogtam föl a trait-ek jelentőségét, hiába is szajkózták azt a nekem segíteni akarók itt a fórumon) és annak a trait-jével már kezdett formálódni a dps az egyneművé tett és kicsit húzott fegyverzettel, a Sol Defense-szettel és az akkor még nem herélt plasmonic leech-el -> gyakorlatilag minden másik karakterem csak erre az egyre dolgozott és adta le a sápot.
    Ez után kezdhettem el "játszani" az STO-val! :K

    Sz'al, nem kell megrémülni, ha az első hónapokban még nem akar megindulni a szekér! ;)
    Csak szorgosan el kell járogatni az event-ekre, amíg még lehet a(z elite) kristályra és a borg RA-ra (nagyon félve a tholian is jöhet), hogy gyűljenek a repu'-pöttyök és azokból lehessen egy értelmes megindulást kihozni, amivel már a küldetésekben lévő cuccokat is ki lehet majd venni. Meg a karakterenkénti, napi 8k dili' lefinomítása az, ami még fontos az elején... is!
    Sajnos, mostanság már nagyon ritkák az olyan epizódok, amik 10. szinten is letolhatóak és az értük kapott szett mk XII-ig ingyen és együtt húzható a karakterrel - hiába 0-közeli az értékük a top-szettek mellett, de mégiscsak VR-ben feszít végig a karakter és kapja szettbónuszokat. Nálam még a parkolópályán keringő kiskarijaimnak is ilyen cucca van - farmkarakternek indultak, de aztán jöttek sorba a karakterhúzós szezonok, amik elvették tőlük az időt. Ezen, speciális küldetéseket sokkal könnyebb végigvinni a 40. szint előtt, mint afölött, HA kezdő, szedett-vedett a cucca a még kidolgozatlan karakternek - az utolsó, 40. szinten kapott hajó már nagyon karcsú, egypálcás tud lenni az 50. szint fölött a csak a játék által dobottakból építkező kezdőknek.

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák