Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz homerhamm #6829 üzenetére

    Sziasztok

    Kaptam egy ilyen levelet a Spotify-től

    A Spotify használati feltételeivel kapcsolatos értesítés

    Szia!

    A Spotify-fiókod létrehozásával és használatával jogilag kötelező erejű megállapodásba léptél a Spotifyjal, és elismerted azt, hogy elolvastad, megértetted és elfogadtad a Spotify használati feltételeit (a továbbiakban: „Feltételek”), valamint beleegyeztél, hogy a Feltételek magadra nézve kötelező erejűek.

    A Spotify tudomására jutott, hogy a fiókod a Feltételek megsértésével a Spotify szolgáltatásainak jogosulatlan használatában vett részt, beleértve a Spotify appon kívül lejátszható, jogosulatlan másolatok esetleges létrehozását. A Spotify ennek következtében felfüggesztette a Szolgáltatáshoz való hozzáférésedet.

    Ha úgy gondolod, hogy ez tévedésből történt, és/vagy szeretnél újra hozzáférni a fiókodhoz, lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálattal, és erősítsd meg, hogy a jövőben nem fogsz részt venni a szolgáltatásunkban lévő tartalmak jogosulatlan másolatainak létrehozásában, így hamarosan újra hozzáférhetsz a fiókodhoz.

    A Spotify fenntartja a Feltételek, a Szerződések és a vonatkozó törvények alapján fennálló összes jogot.

    Üdvözlettel:

    Spotify

    Nem egészen értem mert semmi ilyesmiről nem tudok, a nem is használtam, tegnap meg tökéletesen működött.

    Hogy lehetne ezt a legegyszerűbben megreklamálni?

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák