Hirdetés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz old-dog #771 üzenetére

    Én csak bemásoltam az ikonját az indítópultba, a programban pedig beállítások/opciók/kicsinyítve kezdje kipipálva. Így csak egy pillanatra jelenik meg win indulásnál aztán elmegy a trayre.

    Nálam az van hogy az alaplap oldalán azt írják hogy GIGABYTE EasyTune támogatás, az alaplaphoz kapcsolódó letöltések közül az 5öst lehet leszedni, semmit nem csinál minden lapon inaktív a GO gomb szóval bármit állítok alkalmazni se engedi. Ha leszedem a legújabb 6ost az el sem indul. Amit adtak telepítőlemezt azon láttam van az I-cool ami szintén nem működik, leszedtem belőle az újat abban is inaktív az összes gomb csak a max teljesítményen van. Speedfanra szintén nem reagál.
    Találtam egy külföldi hozzászólást hogy egy más típusú Giga alaplappal ugyanígy járt valaki de azt írta ha egyszerre fut az I-cool és a speedfan akkor működik.
    Kipróbáltam nálam is így van, ha futtatom az I-cool progit is akkor a speedfanban működik a procihűtő szabályzása, nem semmi :F A vga hűtő fordulatszámát nem jelzi ki arra nálam is 0RPM-et mutat de a szabályzás annál is működik.
    Viszont amikor indul a win leveszi a procihűtő fordulatszámát nagyon alacsonyra pedig nincs bekapcsolva benne semmi automatika csak fixre vannak téve, sőt újraindítani sem kell tegnap néztem pár óra után egyszercsak megint visszaállt az alacsony fordulatszámokra, gondolom az I-cool zavarhat be neki de anélkül meg nem is működik.

    Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák