Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Na van időm kicsit írni a projektorról...

    Sony HT-CT380-as:

    Doboz, csomagolás mint a Sony-tól megszokott teljesen rendben volt. Tartozékok a hangprojektoron kívül: optikai kábel, a távirányítóba 2 elem, valamint a falra szerelhetőségnek a cuccai. Előtte házimozim volt, azelőtt meg ugyan ennek az elődje, a Sony HT-CT370-es. Első benyomásra azt kell mondanom mintha kicsit jobb lett volna az előd mély tekintetében, ez szerintem annak köszönhető hogy a sub cső elől van, az elődnek meg hátul volt, és ez azért befolyásolhat valamit hangprojektoroknál negatív/pozitív irányba. Járatás mindenképpen kell neki, mert 2 nap használat után már érezhetően jobban szól. Mind zenében, mind moziban szerintem megállja a helyét, a magas hangok rendben vannak, mint említettem kicsit a mély lehetne talán jobb. Menüje értelemszerű, könnyen kezelhető. A mély vezeték nélküli, ami kicsit becsapós olyanoknak akik sose láttak ilyet, mert a konnektorba be kell dugni azért (mondjuk logikus, hiszen hogy menne magától), így annak van vezetéke, viszont összeköttetésben nincs a másik részével, így valamilyen szinten könnyebben elhelyezhető. Az hogy mi van rajta és mit tud felesleges lenne leírnom, mert a leírásban minden megtudható róla. Ha ár/érték arányban kellene róla nyilatkozni akkor kicsit drága szerintem, jelenleg 90-115 ezer között mozog újonnan, akcióba viszont akár 80-85 körül ki lehet fogni, annyit viszont megér. Nekem egy 18nm-es helyen van, oda bőven elég egy ilyen, részemről ajánlott kategória.

    Egy pár kép róla: 1, 2, 3, 4

Új hozzászólás Aktív témák