Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz F1rstK1nq #219 üzenetére

    :C
    tv hangszórójától minden jobb..még a Logitech X-210 is amit a monitorhoz használok.
    már teszteltem FLAC zenével a Sony HTCT60BT és elég jó benyomás volt figyelembe véve egy MM-ben mekkora a tér és, hogy ezek azért nem komplett millás házimozi rendszerek. Negatívum, hogy nincs rajta USB port.
    Teszteltem a Samsung HW-J355-öt USB-n csak...szinte zéró mélyhang volt. Kérdeztem az eladót ez csak ennyit tud? Nyomkodta a távkapcsolót mondta ennyit, mert ezek igazándiból a tv hangjához lettek tervezve..jó de akkor miért hirdetik, hogy csatolja az mp3 lejátszóját és hallgasson zenét :D
    ezután egy Sony HTCT80-at BT-on és az előbbi hangzáshoz képest felüdülés volt, szinte túl sok a mély. :)
    Akartam Philipset is...erre mondta "én nem próbálnám ki" ennyira rossz? mire ő :K
    Pedig minden olyan földi jóval el van látva amire szükségem lenne a HTL2163B ill. ma néztem egy drágább verziót a HTL3140B-t
    Pio 150 miatt van rajta digitális koax bemenet az optikai mellett, USB és fejhallgató port is. A mérete ideális lenne mert 90cm alatt van a hossza és pont elférne a samu lába előtt a szekrényben. A mélynyomó meg BT kapcsolattal csatlakozik ezt olvastam.
    De sehol nem találok magyar felhasználói véleményt róla, milyen a hangzása yt-os bemutató videót leszámítva. Edigitalon korábbi olcsóbb de már kifutott Philipsre írtak jókat.Asszem visszamegyek majd és csak bekapcsoltatom az 1 db Philipset a tipusát sem tudom melyik ami ott volt. :D

    szóval jelenleg ott tartok, hogy a méretben kicsit nagyobb Sony vagy a Philips a befutó.

    [ Szerkesztve ]

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák