Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crafter32

    őstag

    Én végigolvastam itt mindent, de igazából mindenki csak a saját malmára hajtja a dolgokat. Ha van neki Sonyja akkor azért jó, ha nincs az a gond. De megértem, mert nem érzelmi alapon kezelni a dolgokat nagyon nehéz és ha csak használati tárgyként kell egy telefon bemész a szolgáltatóhoz, előfizetésedhez amit odaadnak nulla forint közelében telefont hazamész.
    Én is csak MM ben tapogattam meg a Sony 10 III és IV et, ami formára borzasztóan tetszett, de tényleg írni rajta nagyon nehéz volt. Itt mindig figyelem a írásokat, hogy el kell fordítani a telefont, de akkor meg nincs magasság, hogyan látod a megírt szöveget? Nem igazán értem... Én sem használom semmi különösre a telefont, nem kell erőmű. Egyszerűen a mostani régi telefont szeretném lecserélni egy újra. Legyen jobb korszerűbb ha már kiadsz érte pénzt. A mostani telefonomba sem tudom milyen HW van,.fenét sem érdekli mi a száma, de már kezd lassúlni, naponta 2x kell tölteni stb. Most csak annyit szeretnék legyen egy firssebb telefon ami sokáig jó, de ha már most elavult a Sony HW téren mi lesz vele 2-3 év múlva? Ipari szemét? Nem akarok 1 év múlva megint telefont venni. 4 tagú a család, ha mindenkinek évente vennék telefont ahhoz politikusnak kellene lennem. Doboz tartalma mindegy, mert azt lehet pótolni utólag éppen amire szükséged van, de a telefon fix dolog, nem tudod tuningolni. Nagyon vártam a kis Sonyt, de így elcseszni..., mintha vennél egy 2 éves készüléket új árban. Akkor meg minek lecserélni a régi telefont? Mivel lesz jobb? Ami hirtelen jobb lesz, hogy nem lesz rajta karc. Talán az egyetlen pozitívum a sztereó hang, Youtubeon biztos ad egy kis pluszt.
    Ebben az árban nem kínai telefonok között ott van a Samu A54, Pixel 7a, Sony 10V. Nagyon nehéz mérlegelni a kompromisszumot és érzelmeket. Árban kb ugyanaz. 200 alatt van mind. Egyéni ízles, de a Sony formája a legszebb, de a Sony egyben a leggyengébb láncszem is. Pixel csak részben támogatott Magyarországon, van benne némi rizikó. Samsung jól eltejedt, ha baj van könnyű orvosolni, de formára még mindig ott tart ahol 100 éve, nulla érzelmet vált ki.
    Ezek az egyéni véleményeim. Nincs meg bennem, hogy nagyon szeretnék egy ilyen-olyan telefont, mert teljesen le vagyok nyügözve, mint egy közepes Nokia 6700 esetén anno.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák