Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronin_

    tag

    Na ma megrendeltem a fekete színü darabot. Remélem nem lesz vele semmig gond. Itt a fórumot olvasgatva egy kicsit félve tettem meg, de mivel nem nagyon akadt még egy ilyen tetszetős monitor mind külsőre, mind belsőre ezért gondolom csak nem lesz rossz. Most jelenleg egy LG LCDm van, ami kb. 6-7 éves darab, de még mindig nagyon jó szerintem. Képminőségre nagyon ütős darabka volt még anno és most sem rossz. Ha jól rémlik akkor még 350eFt-ért vettem és ez egy 15''-os darab 80ms-es kioltással.

    Elméletileg ma megjön az új moncsi, mert azt mondták, hogy épp van bent fekete színben a nagykerben és el is hozzák. Na nagyon kíváncsi leszek rá. Ja és ha minden igaz, akkor az ára is lement, mert most 140brutto, ami nemrég ha jól rémlik 170 volt.


    A 95-ös darabot még nem lehet kapni, de nem is biztos, hogy azt vettem volna, nem is a 16ms-es kioltás miatt, hanem azért mert nem valami tetszetős a kivitele. De az 1000:1-hez kontraszt az elég jónak tűnik, de ez is nagyon jó lesz szerintem.

    Na ha megjön, akkor majd beszámolok rólla, de nem lesz nagy viszonyítási alapom, csak az enyém, meg egy HP 17''-os kb. 3 éves monitor.

Új hozzászólás Aktív témák