Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nismoka

    addikt

    válasz tomp #6972 üzenetére

    Dual core? Ugyan, már quad core meg quad core plusz, nem sokára octa core lesz, meg dinnyét megszégyenítő mag számok. De arról nem beszélnek milyen órajelen mennek.. Aztán amikor betelt a memória felirat jön elő akkor aztán segít az ezer mag.... Meg az usb player ki irja hogy 50képkocka nem támogatott, és vannak olyan tipusok is amelyek HDMI-ről sem támogatják a 24p-t, persze egy mezei user azt sem tudja miaz, de legyen benne fingó alkalmazás is..

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz tomp #6972 üzenetére

    "Sony tulajoknak nem a csili-vili szmart rendszer a fontos. Kell a francnak dual-core procis millió appos tv." Megfogadtam hogy nem írok ide többet, de röhejes hogy ahogy leírja valaki a tényeket megint hogy nekiugranak. SZÓ nincs arról hogy nekem, vagy a legtöbb vásárlónak a csili vili smart rendszer kell. ARRÓL van szó, hogy a TV, ismétlem TV jól, könnyen, gyorsan, felhasználóbarát módon KEZELHETŐ legyen és e mellé nyújtson JÓ kép minőséget. A SONY a JÓ képminőséget abszolválja ha a megfelelő modellt választjuk ki. Minden másra ott a ph! topik, ahol megmagyarázzák a *art.

    1. TV kapcsoló kényelmetlen, közröhej hogy alul kis gombon van a programváltó és hangerő gomb, a navigomb is érdekes. Többen írták hogy zavarja őket.
    2. Lassú a tv, lassan kapcsol be, tv adásnál a guide menü lassú.
    3. Menüje egy átlagos embernek nehezen átlátható, a fordítások is érdekesek.

    Olyan a sony mint a ford mustang, egy bizonyos nézőszempontból marha jó, minden másból egy ótvar kínai szintjét SE hozza. Ettől még szerethető és tiszteletet kiérdemlő készülékeket gyártanak, de én pl kizárólag olyan embernek merném ajánlani ezeket a tv-ket akik valóban értenek a mai kütyükhöz. Mert egy átlagembernek szimplán több örömet okoz a leszólt kommersz márka. Amik között ott van az oled modell is teszem hozzá, a dolgok jelenlegi állása szerint te is én is következőleg lg tv-t fogunk venni ha a képminőséget rakjuk első helyre.

    Akik meg vásárlás előtt olvasgatják a topikot találkozzanak csak a negatív tulajdonságokkal is. Ez így fair.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák