Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz luciferc #5554 üzenetére

    Attól hogy még van valamin hdmi nem jelenti azt hogy tökéletes lesz a minőség, pl a régi kínai zsebvideolejátszókon is van mini hdmi, akkor azok is tökéletes lejátszók? Vagy a telefonok? A jelet elő kell állítani még a forrásból előbb nemde? Nem mindegy hogy milyen minőség megy át a hdmin. Láthatod feljebb hogy más is tapasztalt már furcsaságot, ez a pc, sok féle hardware és tökre nem áll összefüggésben milyen kategóriás az a hardware, elég egy balul sikerült driver és lehet nyomozni mi a baj. Aki rászánja az időt, vagy beletrafál teljesen jó minőséget kap, 2D-ben ez könnyen elérhető. Nekem ismételtem leírom a 3d az amivel mindig is problémám volt pc vonalon, pedig a megfelelő softwaret használtam. (total media theatre, 3d támogatású verziója). Én itt kiszállok mert nem tudom jobban leírni.

    Te úgy fogalmazol mint ha a hdmi egy lejátszó hardware szabvány lenne, egy szóval nem írtam hogy a hdmi volt a felelős a fakó színekért, szó szerint írtam hogy a vga ezt nyomti ki rajta, mert gondolom a gyárban elcseszték és így jártam. Válaszd külön a feldolgozást a továbbítástól és ne kevered következetesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák