Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prophyte

    csendes tag

    válasz Chris82 #42398 üzenetére

    Még sok időm nem volt nyomkodni, mert van egy 11 honapos gyerkőc és anyukát is tehermentesíteni kell. :)
    Elsőre pozitív a vélemény (holnap visszavitetem feleségemmel a upc boxot és kérek helyette kártyát), szerencsére a fali konzol is jó volt erre a tvre is. (Vogels MA3040 tipusut használok)

    A ratings.com beállitásait próbálgattam képet tekintve (bár attol is függ milyen helyiségben vagy) illetve külső winyót, pendriveot, mit visz, mit nem, telefonról kitenni dolgokat stb. Az tuti hogy vagy egy vlc vagy a kodi kelleni fog, mert a gyári megoldás, fájlkezelés az kuka. Átláthatatlan. A másik kettő sokkal átláthatóbb.

    Android lassulás egyenlőre nincsen pedig aztán toltam neki. (Appok bezárogatására még nem jöttem rá) Furi volt h nem kapcsol le a tv ugy mint az előző tv és ki kell huzni minden usbe dugott cuccot ha nem akarod hogy pörögjön egész éjszaka. A hang tényleg nem a tv erőssége de a tesztek alapján erre lehetett készülni. (Ha esetleg van vkinek vmi soundbaros tippje az jöhet.)

    Elsőre így ennyi, majd ha a gyerek alszik akkor kicsit még ügyködöm rajta. :)

Új hozzászólás Aktív témák