Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz mézespálinka #2090 üzenetére

    Első kérdésedre nem tudom a választ, nem kellet még szétszednem a kamerát...
    2.)
    Személyes vélemény....nem tartom jobbnak az sj3000 vízálló tokját, sőt én pld. csak a tengerparti/alatti nyaralást fogom vele filmezni,semmi mást, annyira idegenkedek tőle...utálom hogy nem férek hozzá vele a menühöz, "dög nagy", nem is tudom....én sokkal jobban szeretem a gyári kis tokot...
    Uszodában is azt használom...víz alatt valóban mosott a kép vele, de mint a gyakorlat nálam bebizonyította....alig másodperceket tölt a víz alatt a kamera, ahol legtöbbször nem is hasznos a jelenet...
    Nekem inkább a vízmentesség fontos, nem a víz alatti éles kép...(ez utóbbi csak egy évben egyszer fontos, nyaralás alkalmával)
    +1)
    Van

    Más:
    Ha valaki más is olyan rövid eszű lenne mint én:
    Használjátok a telefonotok(feltéve hogy tudja) OTG funkcióját a kamerához...

    Hónapok óta használom a kamerát, és folyton sz*ptam a másolással/visszanézéssel wifin keresztül a "hatalmas sebesség" miatt....

    A napokban viszont eszembe jutott, hogy tudja a telefonom,kipróbáltam a dolgot, és egy új világ nyílt meg...("hippertér" a wifihez képest :DDD ) és persze egyből meg lehet tekinteni az adott file-t/jelenetet, nem kell hozzá átmásolni a telefonra...

    Rémálom, hogy ilyen gyengeelméjű voltam,de jobb későn mint soha... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák