Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz AtHoS #4752 üzenetére

    No, akkor gyűjtve, mert jó pár hsz érkezett:
    RMClock fagyasztgatta a gépet, hiába skáláztam be. Ha levittem 3,2-re, akkor OK volt ugyanazokkal a beállításokkal, de 3,2-n CnQ is OK, szóval nem kell külön programmal bohóckodni. Vagy én voltam lusta órákat szórakozni vele 100-200 MHz-ért. :D
    A 4GB-ot XP-re értettem (x86), gondoltam, ez közismert. Egyértelműsítem a többit is:
    A korlátost a tuningra értettem, mivel a tuningolhatóságról volt szó. Szóval nem lehet rajta húzni 5-600MHz-et, mint egy 4200+-on, ezért korlátos tuning szempontból. Egy 30-50%-kal húzható procit nehéz lenne korlátosnak nevezni, de szó szerint igazad van. :)
    DX10 meg azért tré, mert nem DX10.1. :) Csak azért hozták ki, hogy gyorsan elavultassák a jó kis DX9-es karikat (én nem dobtam ki :D ), begyűjtve egy rakás pénzt, aki meg jó pénzért bevásárolt egy DX10-est, az pár hónapon belül egy drága, elavult (tudáshiányos, mert a .1-et csak szoftveresen fogja tudni, driverből, máskülönben át kellene építeni) kártya boldog tulajdonosa lehet a pénzéért, mert a DX10.1-et bizonyosan támogatni fogja sok játék és 3D alkalmazás. És persze a DX10-esek értéke rögvest le is fog pottyanni jó mélyre. A kidobhatóság alatt ezt értettem, nem azt, hogy nosza, irány vele a szemétbe, mert attól még gyors, és használható kártyák lesznek. :)
    A felmerült HD2600-asokból az egyetlen valamirevaló a HIS GDDR4-es 2600XT-je.
    Én mindenkinek azt javaslom VGA ügyben, hogy várja meg a 2950Pro Gladiator-t. Na, az VGA kártya lesz a fellelhető információk alapján.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák