Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miv

    tag

    válasz _ak_ #806 üzenetére

    Szia,
    Korábban írtam a belkin telefonról. Én ilyet raktam anyósomékhoz, és a lelkükre kötöttem, hogy folyamatosan tartsák töltőn (amúgy n idő után lemenne készenlétbe, és bontaná a wifit). Ennek a kütyünek az ára olyan 25-30K körül volt emlékem szerint - bár még a nagy pénzügyi izémizé előtt -, ha nem találsz máshol, esetleg segítek beszerezni (van egy kis számtech boltunk).
    Képet, tesztet itt találsz.

    Egyébként korábban próbálgattam méregdrága linksys kütyüt is, de - anyós szemmel - kegyetlen bonyolult volt a kezelése, szemben ezzel.

    [ Szerkesztve ]

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz _ak_ #1088 üzenetére

    MILYEN JOGAI VANNAK ÖNNEK, ÉS HOGYAN LÉPHET KAPCSOLATBA A SKYPE-PAL?

    Önnek jogában áll személyes adataihoz hozzáférni, és azokat módosítani, ha kell. Bizonyos információkat csak akkor tekinthet meg vagy szerkeszthet, ha a www.skype.com címen bejelentkezik a saját felhasználói fiókjába. Az Ön személyes adatainak megtekintésére, helyesbítésére, kiegészítésére vagy törlésére vonatkozó kérésekre ésszerű időn belül válaszolunk az Ön személyazonosságának ellenőrzését követően. Kérjük, minden kérdését a support@skype.net címre küldje.

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz _ak_ #1090 üzenetére

    Én csak begépeltem hogy skype.hu legörgettem az aljára, keresetem a MAGUNKRÓL vagy IMPRESSZUM menüt, de nem találtam, de 2 sec múlva rákattintottam az ADATVÉDELEM pontra. CTRL + F [Find] ablak a Rókában és oda begépelve SUPPORT máris a helyes szöveget kopipészteltem neked.
    Volt vagy 7 másodperc ! :R Nah, jó lehet, hogy 8.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

  • And

    veterán

    válasz _ak_ #1092 üzenetére

    Miért ne lehetne kapni? Nézz csak szét itt: [link]. Most vettem a második wifi-s példányt (SO-20) az eBay-en. Már elsőre is kevesebb volt 30k-nál, a második pedig < 25k-ért jött meg éppen ma. A vezetékes (SO-10) elvileg még ennél is olcsóbb, bár olyat csak a gyártó webshop-jában látok, máshol nem. Európai forgalmazót pedig pár hónapja még nem találtam.

  • And

    veterán

    válasz _ak_ #1113 üzenetére

    A másodikat természetesen nem magamnak vettem ;). Szervizeléssel nincs tapasztalat, de az mindig macerás lehet egy eBay-ről / külföldről rendelt cuccnál. Mondjuk a garanciaidőn túli hazai szervizelés sem az a csúcs.
    A telefonnak szerintem apró hiányosságai vannak, ami például nekem hiányzik, az a 802.11b/g 11-es wifi csatornán felüli működés (a 12-es és 13-as hiányzik) és a proxy-bejelentkezés (login / pass nem megadható) hiánya. Üzenetküldést és -fogadást nem támogat, ill. a webes bejelentkezésű hotspot-okat sem szereti, de ezek nekem annyira nem lényeges dolgok. Valószínűleg szoftveres úton amúgy is pótolhatók, a firmware pedig ebben a hónapban a gyakorlatban is nyílt lett, az Ipevo letölthetővé tette a GPL forráskódot. De 1-2 havonta amúgy is jön hozzá az aktuális frissítés, szerecsére ezt sem hanyagolják. Én is elég sokat kerestem úgy fél éve ilyen telefont, és meglepve tapasztaltam, hogy nem igazán kapni már a régebbi típusokat, újakat meg végképp. Aztán találtam erre a fajtára, és ezt (a korábbiakkal ellentétben) nem fikázták annyira. A wifi érzékenységét kifejezetten dícsérték, és ezt jó tulajdonságként én is megerősíthetem. Nálam állandóan online, igaz a töltőbölcsőben pihen, ami tartozék (a fülhallgató+mikrofon és az univerzális, itthon is használható mini USB-s táp szintén). Amúgy a papíron megadott 30 órás készenlétet / 4 órás beszélgetést tudja, támogatja az összes mai wifi kulcsolási algoritmust, és a Skype lényegesebb plusz szolgáltatásait: Skype-in/out, hívószám- és egyenlegkijelzés, voicemail, hívástörténet, felhasználók keresése, kontaktlista, stb. Úgyhogy egyelőre nagyon pozitív az összképem erről a kütyüről, és kifejezetten itthoni készüléknek szántam.

Új hozzászólás Aktív témák