Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci1128

    tag

    válasz hennessys #2328 üzenetére

    Audiofil felhasználásra van valami konvertálási nyűge az első Audigy-knek (Wiki, first generation bekezdés),
    ez elvileg Audigy 2-től kezdve meg van oldva, de ennek ellenére szerintem egy alaplapi recsegőhöz képest mindenképpen jobb választás egy sima Audigy is.

    Régebbi játékokhoz tökéletes, EAX 4-ig támogat minden szabványt, EAX 5-öt sajna már csak X-Fi kártyákkal tudod elérni, de igaziból ez az utóbbi két szabvány megfigyelésem szerint nem túl elterjedt (vagy csak én nem játszom új játékokkal :U ).
    Windows Vista, 7 alatt macerás életet lehelni bele, de daniel_k féle driverekkel meg ALchemy-vel nekem minden általam próbált EAX képes játékot sikerült működésre bírni, mostanában egyáltalán nem lehetetlen vállalkozás. Windows XP alatt nincsenek ilyen problémák. :C

    A távirányító és a külső egység (ezek nyilvánvalóan nem túl gyakori motyók) megléte miatt többet is lehet érte kérni nyugodtan. :K
    A kártya magában így tippre 2000-5000 között mehet, az aktuális kínálat szerint (de inkább az alsóbb tartományok, mert 5000 körül sima Audigy 2-t kapni).

    "But at least the code looked good, which is the main thing."

Új hozzászólás Aktív témák