Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz shadeofme #2083 üzenetére

    Az Alchemy-t csak akkor szedd le, ha régebbi játékokkal akarsz EAX térhatású hangzást csiholni Win7-Vista alatt...

    A WaveStudio nem tudom, mit tud...?

    A hangminőségget én sem "tudom kihallani", pedig egy Sony erősítővel tolom + Visaton Alto-I-es hangfalakkal. Igazából amiért biztosan jobban jársz a Au2-vel:
    - a tudat, hogy NEM az alaplapi, mindenféle zajt automatikusan összeszedő cuccost használod
    - kisebb CPU terheltség pl. 3D-s hangzású játékok alatt (na ez nem szokott az alaplapra integrált csodakariknál végképp szempont lenni)
    - (ez nálam jött elő és egy Realtek AC97-es karinál): filmnézés közben lepauzáltam a filmet és a kis rohadék a legutolsó hangot berakta végtelenített lejátszásra! Namost egy akciófilm alatt, ahol minden 4-5 percben felrobban valami, vagy egy hadgyakorlatra is elegendő municiót tüzelnek el, ez kissé kínos... Namost az Au2 betéte után ez megszűnt. Azóta max. a munkahelyi gépben lévő integrált fost használom: mp3-ra a rádugott kis műanyag hangfalakhoz teljesen megfelelő...

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák