Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qMAGICq

    tag

    Sziasztok!

    Vettem új gépet és a következő vinyók vannak benne.

    WD 3200KS 320 GB SATA2 (A régi gépemben raktárként működött, most ezen van a Win)
    WD 3200AAKS 320 GB SATA2 (Új vinyó, raktár funkcióval)

    A következő lenne a problémám:
    Amikor tölt a HDD valamilyen programot, windowst, stb-t, elég hangosan "KERREG".
    A régi gépemben nem tapasztaltam ilyet, ott minden vinyó tök halkan működött.

    Kérem segítsetek, mi lehet ennek az oka, vagy ez normális?

    Nagyon köszönöm előre is!

    GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

  • qMAGICq

    tag

    Sziasztok!

    A kb fél éves SATA II WD 320KS vinyóm SEEK HANGJA szerintem nagyon durva.
    Olyan mint egy kávédaráló.
    Olvastam, hogy elvileg ez a széria az egyik leghalkabb a piacon, ezért is kezdtem aggódni.
    A régi Seagate ATA-t soha nem is hallottam, csak ha nagyon fiegyltem.
    Ez meg ha elkezd valamit betölteni, keresni, mind a 6 gépben lévő ventit elnyomja, és mintha elkezdené főzni a reggeli kávémat, kerreg karrog, de iszonyatosan.
    Minden smart értéket rendben talál a HD sentinel és egyébként, gyors, meg minden,
    de szerintem ez nem normális.
    2 hónapja csücsül és hangoskodik az új gépben system vinyóként, előtte raktár funkciót töltött be, és gondolom ezért nem is halottam a seek hangot. Vagy akkor is kellett volna hallanom, ezt a hangot? Mert ha igen, akkor az új gépbe szereléskor történt valami?
    Mit kéne tennem?

    Köszönöm a segítséget!

    Itt egy hangfelvétel a SEEKRŐL, elég közelről.

    http://thrawn.uw.hu/hddzaj.wav

    GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

Új hozzászólás Aktív témák