Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kozi71

    senior tag

    válasz Zso-zsó #1221 üzenetére

    Ha a RAID csatira dugtad, akkor még a WIN felrakásakor kéri a gyártói lemezt. Ha nem tenné akkor nyomj F6-t. Ha ez meg van, akkor be kell tenni az alaplaphoz adott sata driver lemezt.
    CD-ken van általában, szóval előtte nem árt elkészíteni még mielőtt újra instalálod a WIN-t.
    Nekem anno mikor RAID-t csináltam magukhoz a vinyókhoz is volt ilyen driver. Én akkor azt tettem el és tökéletesen működött utána a RAID.

    Amúgy most a napokban tettem fel én is új gépemre a WIN XP PRO-t, de ez már az amiben benne van a service pack 2-is. Ez is kért drivert de nem adtam. Simán felismerte a vinyóm, és fel is kúszott rá. De ha RAID-t akarsz akkor feltétlen kell az instal lemez! Ha már fent van a WIN nem lesz jó nélküle.
    Te a sima SATA vinyót kérdezted, ahhoz szerintem elég a service pack 2 magában is.
    Keres alaplapodon olyan SATA aljzatot ami nem csak RAID, és próbáld azzal. Kézikönyvben biztos benne van melyik mit tud. Oda szokták írni, hogy ez sima sata master. Nálam piros a színe. A többi fekete.

    high tech, low life

Új hozzászólás Aktív témák