Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • porhanda_

    csendes tag

    Sziasztok!

    A nyáron vettem egy SATA II -es western digital winchestert, de a kezdetektől fogva nem akart normalisan mukodni csak sata uzemmodban (eddig nem foglalkoztatott nagyon, de most kivancsi vagyok ra). Ha sata II-n akarom hasznalni, akkor egy kis ido mulva leall az egesz. pl. mikor a rendszert raktam fel a fileok masolasa kozben megallt az egesz, semmi hibauzenet vagy valami csak nem masolt tovabb. De ugyanezt csinalta miutan felraktam a rendszert (sata uzemmodban), feltelepitettem az alaplaphoz kapott sata II drivert, es igy probaltam ki sata II-t. Mi lehet a probléma? Eloszor arra gondoltam, hogy a sata II-hoz más kábel kell (es lattam is mar sata2 kabelt valahol), de ha jol emlekszem valamelyik forumon (itt a prohardveren) meg azt olvastam, hogy sata a kabel jo sata II-hoz is. Ezert most tanacstalan vagyok, hogy mi lehet a baja. (Az alaplap: Asrock 939dual sata2)

  • porhanda_

    csendes tag

    válasz qtrica #1403 üzenetére

    Szia!

    Visszaolvastam es megtalaltam, hogy a telepitasnel f6-tal meg kell adni a sajat driveret. Fel is raktam igy a windowst, most mar nem volt semmi problema kozben. Aztan a windowsban satakent kezelte a winchestert, majd a sata2 driver telepitese utan ment rendesen. Ezt orommel nyugtaztam es nem is foglalkoztam vele tobbet. Majd a masnapi bekapcsolaskor ugyanazt a hibat produkalta mint ezelott. Ha van valami otletetek, azt szivesen veszem. Ha a valaszt mar ezelott leirtak, akkor is irjatok mar ide, mivel nem sokat tudok internetezni mostanaban. (legalabbis ennyi hozzaszolast nem tudok atbongeszni)

Új hozzászólás Aktív témák