Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    Rég jártam erre, de úgy látom nincs új a nap alatt, a topic témája továbbra is 80%-ban a "sz*r a bada" vs "ááá, nem is sz*r a bada" körül forog. :D

    Mindenesetre örömmel fedeztem fel néhány ismerős nevet, ezek szerint nem kell diliházba vonulnom még amiatt, mert nekem még mindig tetszik a telefonom. :) Annyira, hogy talán utoljára a nokia 7110-esemmel - nem tegnap volt :) - fordult elő az utoljára, mint a wave-el: másfél éve megvan, és egyáltalán nem vágyom rá, hogy lecseréljem, tökéletesen megfelel az igényeimnek. Még mindig az egyik legszebb telefon amit kapni lehet (ha nem "a" legszebb), hardver gombos (manapság nagy szó - nem vicces, hogy nagy szó ez egy telefonnál? :).), kikapcsolva is ébreszt, gyors mint a szél, egyszerű a használata mint a pofon (nem vicces, hogy nagy szó ez egy telefonnál? :). ), lejátszik avit, mkv-t, ami csak a kezembe kerül, és korrekt minőségű fotót/videót rögzít. Ha meg nagyon kell, akkor a netbankomba is be tudok vele lépni, vagy éppen netet megosztani. Többre nincs is szükségem. ;)

    Szóval jó telefon ez, csak annak aki megveszi, tudnia kell, hogy mik az igényei. Persze ez nem csak erre a telefonra igaz. :D

    (u.i.: Majdnem el is felejtettem, hogy tulajdonképpen miért is jöttem: Bada 2.0. Ha jól olvasok vissza, akkor hónap vége/jövő év elejére várható? Ez most már "komoly" időpont, vagy olyan mint az eddigiek? ;))

    [ Szerkesztve ]

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Új hozzászólás Aktív témák