Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomWexX

    addikt

    válasz szebev #3305 üzenetére

    Persze, én ezt a részét is megértem, nincs sok értelme elárasztani a fórumot szenvedéssel, de igazából majdnem mindenkinél most szakadt el a cérna, és fejenként csupán 1-2 sírós hsz keletkezett, ezért is tűnik olyan soknak. Alapvetően én is meglennék elégedve a telefonnal ha lenne hozzá support, és fejlesztenék az op.rendszert. De sajnos most már én is hulla szagot érzek, és becsapottnak érzem magam. :(

    (#3306) consono: Ez is igaz. :D 2010 júliusában mikor a telót vettem, még a droid sem volt így kiforrva mint most. Akkor ez a telefon érte meg legjobban az árát, így igazából én sem bántam meg hogy megvettem, viszont ha megnézzük az op.rendszerek másfél év alatti fejlődését, a bada csúnyán alul marad.

    "rég feltehetted volna a 2.0-t és most elégedettebb lennél.Nem véletlenül mondtuk el páran már vagy 1000x... "
    Ezzel csak az a baj, hogy a 2.0 is csak egy újra skinezett bada 1.x majdhogynem lebutítva, jobb böngészővel. Semmi több... Az újdonság varázsa okozhat pár hét örömet az embernek, és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Új hozzászólás Aktív témák