Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    Üdv Urak!

    Nekem szintén 48H6200 van, vasárnap vettem MM-ben, 15% ajándék kártyán visszajár. Most vasárnap már csak 10%. Nem reklámozni szeretnék semmit, csak nekem is fontos volt a normális garancia.

    Vettem hozzá még egy Logitech K400-as billentyűzetet. Mindent baromi frankón kezel! De tényleg. A Kedvenceket is át tudom nevezni, akár magyar ékezetes betűket is használhatok, egérként tapipad van, de annak is ismeri a görgetés funkcióit, egyszerűen nagyon pozitív, korrekt cucc. Számgéphez is használom, csak akkor ugye át kell rakni a PC USB portjába a unifying egységet. Ha van kérdés, kipróbálok bármit, ha kérdeztek. Youtube-nál mintha nekem sem írt volna vele...... De nem volt sok időm a héten állítgatni a TV-t.

    Próbáltam a képet is beállítani a legjobbra, egyelőre nem rossz, de mintha nem lenne tökéletes. Az összefoglalóban lévő leírás alapján sokkal jobb lett a kép, de nem olyan, amilyet az előző TV-n megszoktam (LG 42LH5000)

    Még van egy olyan észrevétel, ami az előző TV-nél is így volt, miszerint ha HDMI-vel rakom ki a PC képét, akkor marad egy kis keret, nem húzza ki teljesen a képet. Ezen lehet valamit segíteni?
    "Képernyőhöz igazítva" sem oldja meg a problémát. Pedig Full HD mindenem. Monitor, TV, telefon. Apropó telefon. Samsung Galaxy S4-et használok, Screen Mirroring tökéletes. Nem lassú, szépen teszi a dolgát az is. Jó visszanézni a képeket, videókat a TV-n.

    Hálózaton mindent lát a TV, egyelőre csak WiFi-n használom, majd húzok a routerből egy jóféle kábelt ha lesz időm. DE! Ami még korrekt, hogy mindent lát. Telefont, PC-t, NAS-t, sőt, a PC-n 2 user fiók is van, azokat is külön tudja kezelni. Ez is tetszik.

    Firmware is van új ehhez a típushoz. Láttátok? Van értelme cserélgetni? Changelog van valahol?

  • Imike_80

    aktív tag

    Sziasztok!

    Elgondolkodtam eme tv megvásárlásán: UE55NU7102
    Jelenleg Samsung UE48H6200 van - felokosítva 6400-asra.

    A 7102-esnek tetszik az ára, viszont a PVR funkciót használnám - ami ebben nincs. Pont arra jó, hogy kivágom a reklámokat és nyugodtan visszanézem a műsorokat, amiket kedvelünk.

    A kérdés az volna, hogy fel lehet-e okosítani a 7102-est egy 7402-es szintjére (ami támogatja a PVR-t).
    Régen ez nem volt nagy kaland, anno a C350-est is lehetett 450-esre felnyomni (így a szerviz USB már filmeket is játszott le szépen) !
    Szóval ezen a Tizen OpRendszeren lehet ilyeneket előcsalogatni a szerviz menüből? Van még ilyen? Vagy már vége a jó Világnak? ;)

    A többi modellért annyira nem rajongok, főleg az ívelt kijelzőkért. Más TALÁN nem hiányozna. Esetleg a DTS hang.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák