Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz S0sk4 #99169 üzenetére

    Az üzletben ne felejtsd el ugyanolyan beállításokra hozni a TV-ket és olyan távolságról nézni, ahonnan te is fogod otthon :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kriccs

    tag

    válasz S0sk4 #99169 üzenetére

    Szia!

    Felül linkelte Flashget: tesztvideók

    A magyar p2p oldalakon általános, hogy vannak sample videók a teljesek mellett, ezek letöltése nem számít bele a keretbe, így ezeket korlátlan mennyiségben tudod leszedni. Nyílt oldalaknál nincs sajna ilyen, így a svéd oldalon sem fogsz találni. Én alapvetően vittem egy rajzfilmet (Simpson), egy animációs filmet (Zootopia), egy fantasyt (Hobbit) meg egy olyan filmet, ami vélhetőleg kevesebb CGI-t tartalmaz az adott jelenetben (Revenant), valamint vittem sportot F1 és Liverpool-BVB EL-visszavágó személyében. Vittem még Vikingeket, mivel én azt szoktam nézni, ha pendriveon viszem a cuccot. Figyeltem még arra is, hogy multilang legyen a fájl, mivel a mostani TV nem tudja kezelni ezt, csak az elsődleges sávot játssza le. :W
    Ellenőriztem még a feliratokat is, mivel a mostani a beépítetteket nem tudja megjeleníteni, csak a .srt mellékletet. Érdemes minden filmből sd-720p-1080p videókat vinni, hogy össze tudd hasonlítani az egyes jeleneteket. F1-ből 1080i-t vittem, mivel az M4 olyat ad, fociból meg 720p-t, mert digi hiányában a PL csak streamen megy. 4k videónak meg talán a Sony Tajpej tűzijátékos videóját vittem, meg egy 96 fps-es méheset, valamint egy Barca-Atleti meccset, (amiben nem tudtam tekerni). Amúgy utána megnéztem gyorsan pár vezető TV-t, amik 1 misi környékén voltak és nem dobtam le a gépszíjat tőlük a KU6000-hez képest (megjegyzem, ezeket nem állítgattam, csak az ottani beállításokat használtam).

Új hozzászólás Aktív témák