Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz BBéci #92599 üzenetére

    Csak azért kérdezem, mert mindig a ledes képtisztaságot ajánlod inkább, mint a képkockák kiszámolgatását.
    Biztos olvastad pár nappal korábban, hogy én és még 1-2 fórumtárs a H6400-on küzd a sportesemények lassítása utáni röcögésse, vagy ha a focilabda a levegőben gyorsan mozgott akkor szitált a mozgása. Nekem még 0/0-as egyedi MP értéknél is szar volt lassítás után, a labda körüli hiba az ilyen alacsony értéknél már nem jelentkezett. Aztán valamitől elmúlt, közepes értékekre fel tudtam tenni és nem okozott képhibát. Na, ma ismét láttam ezt, úgyhogy gondoltam meglesem az általam nagyon nem favorizált ledes képtisztasággal. A korábban említett labda levegőben cicergés nem jelentkezett, de a lassítás után ugyanaz a szagattás volt. Nem csak focinál, kézilabdánál is, így ebből gondolom mindegy a tartalom, a lényeg a lassításon van. De a legszebb, kikapcsolt MP mellett is megvolt ez a hiba. Csináltam egy gyári visszaállítást, de már nincs erőm nekiállni próbálgatni, plusz minden kalibrált értéket belőni, holnapra marad. Ha ez se hoz javulást, akkor beigazolódik a gyanúm, és valóban valamilyen szolgáltatói hiba lehet a dologban. Volt már régebben hasonlóra példa, digikábelnél.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák