Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeroencore

    újonc

    válasz sandró60 #88102 üzenetére

    Rendben köszönöm csekkolom ha hazaértem a típusszámot. Közben leírom kicsit bővebben hátha az segít.
    Szóval kiírta hogy a szoftvert frissíteni kell, rányomtam majd megfagyott látszólag a töltés, hagytam kb fél órát cicázni de semmi. Utána távirányítóval kikapcs bekapcs, minden ok. Beléptem a smart menübe és a youtube eltűnt, de pár másodperc után ki is írta hogy youtube telepítése magától. Ezt meg is vártam végig is futott. Utána automatikusan kikapcsolt. És azóta van egy ilyen "restart loop" ban. Amint a konnektorba bedugom magától bekapcsol, megjelenik a smart tv felirat, majd feketére vált, megy kb 10-15 másodpercet és ez kezdődik előlről. Elkezdtem rákeresgetni a hibára de elég szerteágazó dolgokat találtam. Volt aki azt írta, hogy a frissítés után valamiért a Tv felhasználói beavatkozásra vár, és egy gombkombináció benyomása után lp tovább. Olvastam olyat is hogy hibás a firmware és nem tud bebootolni. Illetve olyat is hogy ez alaplaphiba. Maga a hiba nekem inkább szoftveresnek tűnik, már csak a megjelenés módja miatt is. De igazából bármi lehet, hiszen 2 napja kaptuk, egy rokontól. Közben szállítva lett, nálunk falra szerelve stb.

Új hozzászólás Aktív témák