Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz jdeutsch #81521 üzenetére

    ebben a távjavításos történetben csak az volt a gusztustalan tőlük, hogy én magam kérdeztem rá mikor csinálták, hogy szólhatok másoknak akik ezt szeretnék és ők mondták igen. kemény 1 hónapig tartották a szavukat vagy addig sem, mert nem csinálták meg mondván hamarosan kiadnak egy feloldó fw-t. Annak tartalmát meg sosem hozzák nyilvánosságra mert "nem publikus annak tartalma."
    Közben kikerestem a tavalyi hsz-m Hbbtv-vel kapcsolatban.
    [link]
    [link]

    samsung elve az, ha valamire szükséged van vedd meg, azaz vedd a drágább többet tudó készüléket.
    Viszont ha egy Samsungot összehasonlítottam az én Panasonic tévémmel 15 évvel ezelőtt, nagyon buta készülék volt és ez most sem változott azóta sem. Mivel a plazmát a japánok is dobták és rágyúrtak az LCD-re szerintem hamarosan mások is rájönnek erre. Samsung évről évre rosszabb tévéket ad ki ami a képi megjelenítést illeti, mert a smart a fontos szerintük...az F6640 elmarad a volt D6500-tól a H6500 meg az F6640-től..ahhoz hogy adjon valami újat a meglévőből vesz el a gyártó, hogy az árak ne szabaduljanak el.
    Ha valaki 2010 óta figyeli a C széria óta a változásokat és esetleg több féle szériából van tévéje, ha csak a képről van szó szerintem nagyon nem fog mást mondani ő sem.

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák