Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pancsermeste

    őstag

    válasz yvsmad #80871 üzenetére

    Azt sajnos nem tudom megállapítani, mert nagyon minimális az eltérés, de azért hallható a duplázás.
    Szerintem mindkét hang analog. A TV saját hangja is, és amit kiad a scarton.
    A szájszinkront állítgattam, erre nincs hatással. A házimozinál is állítgattam, akkor se változott, igaz az a DVD menüben volt, TV bemenetre váltva pedig nincs menü.
    No mindegy, max. mindig lenémítom a TV hangszórót, ha ki akarom hangosítani.
    Amit még nem értek, hogy csak a tuner (TV adás) hangját adja ki scarton? Mert pl. Youtube, vagy video lejátszás nem ment ki.

    Azt hiszem, sokat kell még tesztelgetnem, míg kiismerem rendesen... egyelőre nagyon sok mindent nem látok még át.
    DLNA szerverekkel is meggyűlt a bajom. Samus Smart View jó volt tegnap, ma állandóan kapcsolatot bont. A Plex-et azt se tudom, hogy kell használni, most a Serviio meg lassú? Állandóan betöltést ír a TV video lejátszáskor. Net sebesség speedtest szerint 10/10 mega, ez nem tudom, hogy jó-e vagy gyenge. Az okos távszabályzót nem tudom megszelidíteni, vagy csak én vagyok béna... Szóval, most kavarognak a gondolatok a fejembe, mert butább vagyok a TV-nél!
    No mindegy, legalább a képminőséggel meg vagyok elégedve.

    -= Pancsermeste® =-

Új hozzászólás Aktív témák