Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    válasz PuMbA #73853 üzenetére

    Próbálok egy egyszerű példát hozni.A Fifa 15 PC-re van meg és fix 60 FPS-el gurulgat V-synchel.Semmi reccenés,semmi akadás,teljesen folyékonyan fut.Itt ugye eleve nem is lehet bekapcsolni semmi képjavítót PC módban de nem is kell mert úgy fut mint a PS 4-en akkor ha be van kapcsolva a Motion Plus.Az a lényeg hogy a Játék mód nekem bántja a szemem mert olyan érzésem van mint ha 30 FPS-re korlátozná le a játékot.Ez tűnik nekem darabosnak,de inkább az a pontos megfogalmazás hogy nem olyan folyékony a kép.Ráadásul mindkét játék (FIFA és NHL 15) az új Ignite engine-t használja tehát nincs semmi különbség a platformok között sem.Motion Plusnál meg mondom nagyon folyékony a kép,de a képernyő bizonyos részein látszik hogy csíkokban futnak a ledek,illetve szellemképesek lesznek bizonyos tárgyak,pl. a korong.De az nagyon látszik.Eddig a legjobb megoldásnak azt találtam hogy egyedire állítottam a Motion Plust,felvettem mindkét opciót 9-re és utána váltottam így Tisztára.Akkor érdekes módon nem jönnek elő ezek a csíkozódások és egészen folyékony a szememnek amit látok.De a VGA bemenetes PC portra kíváncsi lennék mert elvileg ugyanúgy letiltaná a képjavító funkciókat mint ahogy a HDMI/DVI porton a számítógép.Az a HDMI to VGA átalakító tényleg nem tudom milyen lehet de kíváncsi vagyok rá,de inkább magára a portra,hogy milyen beállítási lehetőségek lennének úgy.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák