Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirAlo

    aktív tag

    válasz megema #48401 üzenetére

    volt egy beallitas a videokartyaba hogy %-ba kisebbre veszi a kepet, azzal a meret jo lett, de ha berakok egy 3D filmet + bekapcsolom a tv-be az osszefuzest a 2 kepet tulsagosan eltolja es nem lessz jo a 3D hatas, de szerintem ez windows 8 hiba mert az en gepemen is ez volt a problema W8-al , feltelepitettem es teljes felbontason kinyujtotta a kepet , ezert is raktam vissza a Win7et az asztali gepnel, laptopnal a sajat kepernyojen nem csinal ilyet de ugy latom TV-n mar igen

    ----------------
    Amugy meg egy megoldas jo lenne szamomra a samsung Allshare, ezt le tudna valaki irni hogy hogyan lehet mukodesre birni? Kiprobaltam azt hogy egy netkabelt bedugtam a tv-be masik veget meg a laptopba, szoval LAN-ba, letoltottem az Allshare programot a laptopra es probaltam csatlakoztatni a tv-re de nem talalta a tv-t, szoval ez nekem eleg komplikaltnak tunik beallitni (vagy csak wifivel mukodik ?) esetleg az IP_t kellene beallitni de azt meg nem tudom hogy kellene, azt irja ki a tv-nel csatlakozaskor hogy az atjaro nem stimmel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák