Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz harry #113944 üzenetére

    Nincs sajnos, csak az az 1 spdif... Nem értem mért nem tudtak rátenni egy szimpla analóg kimenetet is... :F

    Fura ez a TV... Most meg szó nélkül kiírta, hogy csatlakozott a net-re, előtte meg egy csomót szoptam vele...
    Neten mindenhol a DNS mókolását írják, ott is a google-ét (8.8.8.8), de nálam alapból az volt beállítva...

    Még pár kérdés, észrevétel a közösbe:
    - Tv-ből van keresésre, azt írja az OS, hogy nincs frissítés (v1145), viszont, ha a samu honlapján nézem, akkor itt már 1151.1 a latest... Hála istennek nincs most nálam egy pendrive sem, így nem tudok frissíteni rajta.
    - Tud valaki ajánlani olyan android-os app-ot, amiben van keyboard funkció? Ha már minden szarságra van app, akkor erre igazán lehetne. Egyet már találtam, de abban csak a fizetős verzióban lehet hasznáni az a feature-t.
    - HDR+-t mennyire javallott használni?
    - Windows-on, HDMI-vel próbálta már valaki a HDR-t? Nekem marha fakó lett a kép, kb élvezhetetlen.
    - Nincs véletlen valamilyen driver a tv-hez win-re, ami finomhangolná a színbeállításokat?
    - 6122-n tudja valaki hogy lehet előhozni a service menu-t? Info->Settings->Mute->Bekapcs-csal nem jön be.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák