Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz Zsorzsi77 #103181 üzenetére

    Pedig a tesztekből látszik, hogy a Samsung felskálázása a legjobb. Csodát egyik felskálázás sem tud, szóval ezt felróni nem lehet hibának vagy gyengeségnek.

    (#103186) itomy: Mire kell a TV? Film, TV, játék, PC? Kicsivel drágábban van UE40KU6400 egyébként még, valamivel jobb képminőséggel a kisebb elmosódás és a nagyobb színtér miatt.

    [ Szerkesztve ]

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz Zsorzsi77 #103181 üzenetére

    Az fasza. Ja közbe tegnap koppantam hogy a 4k-s tvk nagy része nem tud igazából már 1080p-t. Mi a fasz. No komment kategória. De hogy a 1080-al is baja legyen...

    Na de ma sikerült megnézni a KU6000-est is többek között. A tv kibaszott szép, a demo felvétel mint az álom tényleg. Egy szem juddert nem láttam rajta. Jöttek oda meg minden, dumálgattunk (igazából a kép remegés témájában meg ilyesmi sokat nem tudtak hozzá szólni persze: d) Na de át tudtam rakatni a tv-t Youtube-ra. Ott is minth a menü kicsit aakadt volna, ez a Tizen fas*om. "Mit nézzünk meg?" Hát mondom valami trailert.
    Assassins Creed trailer hivatalos csatornáról (a minőség miatt érdekes):

    Hát hát nem is tudom. Szerintem 1080p volt a videó, de mégis néhol pixelesnek tünt, a színek rendben voltak stb. de amit itt is észrevettem kábé rögtön és az nem is judder (bár néha szakította a képet - ez lehet youtube app miatt is, nem tudom) de hogy bizonyos mozgásoknál, jeleneteknél a lejátszási sebesség felpörög. Mintha Nem tudná 24fps-el mozgatni a trailert, vagy amennyivel kell. Ha pc-n nézem vagy mobilon, akármelyik trailert, akármelyik videót, itt normális. Akkor tv-n mi ez hogy így felpörög, mintha begyorsítaná a lejátszást, siklik akkor is a kép, de kicsit gyorsabban mint kellene. Na mondom így annyiar nem lettem meggyőzve. Jó szép a képet ha azt vesszük, legalábbis a kamu demon elképesztő volt, de így meg kérdéses. Ár/érték arányban nem lehet rossz, talán.

    Viszont, már tényleg az van hogy lehet inkább H6400-t vennék 48"-ba. Ha valaki lát ilyet valahol, bontatlanul, az szóljon már.

Új hozzászólás Aktív témák