Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sztrogoff19

    tag

    válasz GML #5895 üzenetére

    Üdv Tisztelt fórumozók !

    Tulajdonképpen végigolvastam az elmúlt pár napban a hozzászólásokat az SGS-sel kapcsolatban.

    Ez alapján mondhatom, hogy igen jó kis fórum, ez itten e :DD

    Én is tervezem egy SGS megvásárlását, éppen ma voltam a T-mobilnál, hogy érdeklődjek a meglévő előfizetésem mellé vásárolható net500 csomag felől (bár mondjuk ezzel ForRedGlory kollégát is zaklattam privátban) és az üzletben volt szerencsém megtekinteni a kis aranyost :))

    Meg kell mondjam, az első benyomásom az, hogy egyáltalán nem nagy, vagy csak nekem van nagy kezem ?!

    Tetszett a vékony kialakítása, szerintem egyáltalán nem kelt "gagyi" benyomást, így full műanyagban. A menüben nem tudtam bóklászni, mert azt nem engedte, de immár teljesen biztos vagyok benne, hogy ez lesz életem első android operációs rendszerű okostelefonja.

    Az egyetlen probléma az, hogy még előttem van álmaim kerékpárjának megvásárlása (200k) és csak ezután következhet álmaim telefonjának megvásárlása :O Szóval, jó ha november elején hozzájutok.

    Bár egy előnye mégiscsak lehet, pontosabban kettő, hogy addigra több mint valószínű, hogy lejjebb megy az ára (függetlenül akarom megvenni) és a 2.2 lesz rajta.

    Viszont, így előre is köszönöm nektek azt a sok hasznos hozzászólást, amivel megosztjátok a tapasztalatokat az újoncokkal, illetve a leendő SGS tulajdonosokkal, sokat segít higgyétek el :K

    Mindenkinek további jó fórumozást, továbbra is követem az eseményeket.

    Tisztelettel:

    sztrogoff

    [ Szerkesztve ]

    Morituri Te Salutant

Aktív témák