Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • compi.hu

    senior tag

    válasz zorromoto #10096 üzenetére

    Hat ez erosen attol fugg milyen szerverekkel hasznalod. En a sajat mail szerveremhez idomitottam hozza, az egyetlen trukk az volt hogy az SSL - minden tanusitvanyt elfogad opciot kellett beallitsam a self signed certificate miatt. Amugy minden magatol ertetodo volt, kiveve hogy kezi beallitast kellett valasztanom a kicsit komplikalt setup miatt (freemailes cimmel szoktam kikuldeni a leveleket, amit a telefonrol csak a Gmail SMTP szerveren keresztul tudok minden halozatbol kikuldeni, ugyanakkor az IMAP fiok a sajat szerveremen van mert a bejovo levelek jo resze egybol megy is a megfelelo folderbe procmail szabalyok alapjan)

    De akkor megprobalom megadni azt, hogy en hogyan allitottam be:

    elso kepernyo az e-mail cim es a jelszo. a cimhez en a ***@freemail.hu cimet adom meg, a jelszo viszont az IMAP szerveren ervenyes jelszo.. Kezi beallitast valasztom.
    Kovetkezo kepernyon "IMAP-fiok"-ot valasztok
    Ezutan jon a "Bejovo szerver beallitasai kepernyo. Itt megadom az IMAP szerveremen ervenyes felhasznalonevemet es jelszavamat, a szerver dns nevet, a port automatikusan allitodik amikor a "Biztonsag tipusa" alatt kivalasztom, hogy SSL (minden tanusitvany elfogadasa), IMAP utvonalat (opcionalis) nem adok meg.

    A kimeno szerverem az smtp.gmail.com, a biztonsag itt SSL es a nev/jelszo a gmailes usernevem (usernev az @gmail.com nelkul)

    Nekem igy mukodni latszik, nemtuoktobbetmoddani, keremkaccsojjaki.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák