Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • FrozeN`

    tag

    Sziasztok!

    Bocs a tucat kérdésért, biztos ezerszer megválaszoltátok már, de légyszi ha lehet, most is írja le valaki, aki hozzáértő. :) Köszönöm előre is!

    Naszóval. Adott egy Telenoros Galaxy S2. A héten vettem, pár napig nyomtam a gyári 2.3.3-mal, tök gyors volt, de mivel utánaolvasva mindenki csak ajánlotta az ICS-re frissítést (meg az Apex Launcher megtetszett), ezért frissítettem 4.0.3-ra Kiessel. A legnagyobb bajom, sőt, baromi zavaró, hogy görgetés nem olyan lágy, akadásmentes, "ugrál"... meg az egész telefon mintha nem menne olyan gördülékenyen. Erre is rákeresve sokan panaszkodnak hasonló miatt.

    Nem lusta vagyok keresni, és nem vagyok hülye az ilyenhez, csak nem volt még okostelefonom, és annyi a fórum, rom, kernel, tutorial, hogy csak kapkodom a fejem, azt sem tudom eldönteni, hogy merre induljak.

    A lényeg:
    Tudnátok nekem egy olyan verziót ajánlani, ami nem kell hogy tudjon egy csomó extrát, nem kellenek plusz effektek és modolási lehetőség, de legalább gyors, és baromi stabil? (Lehetőleg maradnék valami hivatalos verziónál, de ha nem az, viszont nem barkács, az is érdekelhet) Ha az ICS-hez van valami megoldás, az is jó, de ha vissza kell térnem GB-re, az is érdekel. Okosak azt írták, hogy a 2.3.6 a legjobbabb. :DDD

    Esetleg valaki tudna írni konkrét példát, hogy mire frissítsek, hogyan, stb... Mégegyszer köszi előre is!

  • FrozeN`

    tag

    válasz zack #26345 üzenetére

    Köszi a gyors választ! Első dolgom volt az 1. hsz elolvasása, tök jól leírja a dolgokat, csak nagy általánosságban, nekem nem igazán a frissítés menete kell (még), hanem hogy a 7.5.3 (mondtam valamit) verziónak nézz utána, mert az stabilnak tűnik. Vagy valami ilyesmi.
    Kereső használata eddig is ment, köszi. Tényleg nem azzal van a baj, hogy olvasgatni kell, hanem hogy úgy 50 oldal figyel a könyvjelzők között, napokat tölthetnék az elolvasásukkal, csak épp lehet nem mennék semmire.... ezért szerettem volna spórolni picit.

    Bazz, indítottam egy Kies-t, kiírta hogy van újabb verzió, akarom-e frissíteni. Aztán csinált mindent magától. Ehhez nem kell nagy tudás... :) Meg mert olyan szavakkal dobálóztam, mint rom vagy kernel, még nem fogom tudni, melyiket válasszam a sok közül...

    De köszi mégegyszer...

Aktív témák