Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VS461

    tag

    Sziasztok!

    Gyári T-mo-s 2.3.4-es SGS2-m van. Látom, a fórumban jobbára a moddolt cuccok forognak közbeszéd tárgyaként - én, ha lehet, kerülném a főzött ROM-okat, mert úgy gondolom, ennyiért legyen a full extrás, különösen ajánlott évtelefonja out-of-the-box problémamentes. Ennek szellemében kérek segítséget, mert belefutottam egy-két érdekes dologba.

    A telefon, amióta megvan, elég rendesen akad, ha bármilyen live wallpaper, live widget van fenn, vagy bármilyen fotó a háttérben. Ezen tudtam segíteni azzal, hogy Paintban csináltam egy mérethelyes fekete jpeg-et, és az lett a háttér (és még így is meg-megröccen). Nem áll tőlem messze az egyszerűség iránti igény (meg amúgy is átszoktam egy WP7-stílusú launcherre), tehát nincs a fekete háttérrel baj, csak néha irigykedve nézem kollégám Sensation-jét, ami ízlésesen csillivilli, de nem annyira akadós...

    Ez lehet, hogy nem SGS2-bug, de azért... Ha lenyomok egy hívást, mi a francért kell "nem fogadott hívás"-t nyugtáznom? Idegesítő baromság. Olyan, mint az "A Bluetooth elérhető" üzenet és hang, miután ÉN bekapcsoltam a BT-t...

    A Samsung virtuális billentyűzeten annyiszor ütök mellé, hogy az már nem az én ügyetlenségem. Az SGS-en, de még a régi Jet-en sem rontottam ennek a töredékét sem. Próbáltam már marketes billeket, ugyanaz. A kijelző érzékeli szarul az érintést, vagy mi?

    Végül a legdurvább, ezzel nemrég kezdtem el szenvedni. A bejövő hívást nem tudom felvenni. Ha a zöld mezőt csúsztatom jobbra, elhallgat a csengetés, és kis gondolkodás után visszaugrik a zöld mező ugyanoda. Többszöri próbálkozás, ugyanez, majd "Nem fogadott hívás". Lerakni persze engedi ilyenkor egyből. Be van állítva a Home gomb hívásfogadásra, de arra sem reagál. Többször csak kicsi választott el attól, hogy íves javítást alkalmazzak, és izomból b.....m földhöz a telót. Mert azt még elfogadom, hogy az Androidot nem lehet optimalizálni arra a sokféle vasra, amire kiadják (debazz, a csúcstelókra talán mégis elvárnám), és vannak ebből adódó bugok, röccenések. De hogy egy telefont nem lehet telefonálásra használni... na ez kiveri a biztosítékot.

    Köszi a segítséget előre is!

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

  • VS461

    tag

    válasz zseko #7505 üzenetére

    Köszi szépen a tippeket! Már várom egyébként az ICS-t, mint a messiást, hogy az hozhat valami javulást, de lehet, a következő ilyen üzemzavarnál vagy földhöz vágás, vagy reset lesz, és nem várok a T-Mo-s ROM-ra.

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Aktív témák